Ana Sayfa Nasıl Yapılır? Turkcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama 2022

Turkcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama 2022

5119
0
Turkcell Ödemeli Arama - Ödemeli Arama 2022
Turkcell Ödemeli Arama - Ödemeli Arama 2022

Bugün ki içeriğimizde Turkcell ödemeli arama nasıl atılır sorusuna yanıt vererek bu servis hizmetinin kullanımı üzerine fikir edineceğiz birlikte. Geçmişte özellikle kontör bakiye modeli kullanıldığı dönemde Turkcell şirketinin ilk olarak kullanıma sunduğu bir arama modelidir ödemeli arama.

Günümüzde kontör sistemi kalktı ve bununla birlikte hemen hemen herkes farklı alternatif seçenekleri sizlere sunuyor. Turkcell şirketinin bu anlamda sunduğu hizmetler sizlere mükemmel ötesi seçenekler sunacak. Önce hizmetin tanıtımını yapalım.

Turkcell Ödemeli Arama Servisi Nedir?

Turkcell ödemeli arama servisi, yeterli bakiyenizin olmaması durumunda sizinle aynı yani Turkcell operatörü kullanan kişilerin sizleri araması için gönderdiğiniz bir talep aramasıdır.

Karşıdaki kişi, bu talebi kabul ederek sizlere telefon ile ulaştığında karşı tarafın bakiyesinden gider. Hal böyle olunca da karşı ödemeli arama servisi sizlere birçok farklı anlamda seçenekler sunuyor. Tabi ki birkaç farklı alternatif yöntemi kullanarak bu hizmetten faydalanma şansına sahip olduğunuzu da kesinlikle unutmamanız gerekiyor. Şimdi bu anlamda bilgileri sizlere sunalım.

Turkcell Ödemeli Arama - Ödemeli Arama 2022
Turkcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama 2022

Turkcell Karşı Ödemeli Çağrı Atma Yöntemleri

Turkcell, bu anlamda mükemmel ötesi seçenekleri sizlere sunan yeni nesil alternatiflerden birisi olarak dikkat çekiyor. KKTCELL kullanıcıları da aynı tarife ile birlikte bu hizmetten faydalanma imkanına sahip olur.

Turkcell ödemeli arama servis ücreti 3,49 TL olarak ücretlendirilir. Ayrıca maksimum konuşma süresi de 10 dakika ile sınırlıdır. 10 dakikayı aşan durumlarda yeni bir arama gerekir ve aynı ücret yeniden tahsil edilir. Peki Turkcell ödemeli nasıl atılır?

USSD Kodu Kullanarak Turkcell Ödemeli Çağrı

  • Telefonunuzun arama yapma ekranına girin.
  • Tuş takımı kısmında öncelikli olarak *135* simgelerini yazın.
  • Akabinde ödemeli atmak istediğiniz telefon numarasını başında sıfır olmadan yazın ve sonuna kare ekleyin. ÖRN: *135*5554443322#
  • Akabinde arama tuşuna bastıktan sonra karşı tarafa bir sesli mesaj gidecektir.
  • Karşı taraf sesli mesajı kabul ettikten sonra sizi arayacaktır.

Turkcell Karşı Ödemeli Çağrı Ücret Tarifeleri

Turkcell’lileri Ödemeli Ardığınızda;

Ödemeli Ara servisinde, ödemeli aramayı kabul eden taraf sadece 3,99 TL ile ücretlendirilir.Ek olarak başka bir ücret ödenmez. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız..

Ayrıca paketinizden ücretlendirilmez.

Ödemeli Ara ile yapılan görüşme süresi maksimum 10 dakikadır. 10 dk dolduğunda otomatik olarak çağrı sonlanır.

KKTCELL abonelerinden gelen ödemeli arama hizmet bedeli 3,99 TL’dir. Ayrıca ödemeli aramayı kabul eden taraf, kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. (Uluslararası arama paketiniz varsa tarifeniz üzerinden düşer)

Servis ücretine tüm vergiler dahildir.

Diğer operatör abonelerine ödemeli arama yapılamaz.

Bu yazımızda size turkcell ödemeli arama nasıl yapılır sorusunun cevabını verdik, daha fazla içerik için takipte kalın!

Önceki İçerikBilgisayarım Hangi Oyunu Kaldırır?
Sonraki İçerikKedilerde Göz Akıntısı Nasıl Geçer? 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz