Ana Sayfa Teknoloji En İyi 10 Bilgisayar Markası

En İyi 10 Bilgisayar Markası

160
0

Bilgisayar markaları insanların ihtiyaçlarına yönelik farklı işletim gücüne sahip, ses kalitesi, ekran çözünürlüğü veya grafik özelliği ile hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu yüzden en iyi 10 bilgisayar markası herkes tarafından tercih edilen markalardır.

1. APPLE

Kusursuz ekran çözünürlüğü, MAC OS işletim sistemi, kullanışlı klavyesi ve dayanıklı bataryası ile ilk sırada yerini almıştır. Bu bilgisayar markası en iyiler arasında ilk sırada yerini almaktadır. Macbook, Macbook Pro ve Macbook Air serileri ile premium bilgisayar üreten markadır. Yaratıcıkta bir seviye daha atlayan APPLE bilgisayarları müzik ile film düzenleme, yayınlama ve işlem aşamalarında maksimum kontrole sahip uygulamaları ile kullanıcısına sunulmuştur.

2. LENOVA

Windows’ un işletim sistemine sahip Lenova en iyi bilgisayar listesinde ikinci sırada’ dır. İnsanların rahatlıkla kullanabileceği klavyesi, ekran özellikleri, ses kalitesi ve grafik özellikleri ile Lenova diğer markaların önüne geçmektedir. İsteğe bağlı olarak dokunma hassasiyeti olan Lenova bilgisayarlarda intel destekli ve şık tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Tasarımları ile oyun severler için masa üstü bilgisayarların sunduğu özelliklerin üst seviyesine çıkarak performans öncelikle bilgisayar markasıdır. Devamlı hareket halinde olanların vazgeçilmez markası olduğu söylenebilir.

3. SAMSUNG

Ayrıntılı bilgisayar istemeyen kişilerin tercihi SAMSUNG bilgisayar markasıdır. Günlük kullanım için oldukça avantajlıdır. İnceliği ile 9 serisi kullanıcılar tarafından oldukça popüler bir markadır. 

4. HUAWEİ

HUAWEİ METBOOK serisi ile ön plana çıkan bir bilgisayar markasıdır. Tasarımı, kalitesi ve performansı ile en kaliteli markalardan biridir. Windows 10 işletim özelliğine sahiptir. Yüksek çözünürlük, ses kalitesi ve fiyatı oldukça uygundur. Tasarımı bakımından oldukça etkileyicidir. Kullanıcıları HUAWEİ için konforlu kullanımı olduğunu vurgulamaktadır. Ayrıntı sevmeyen ve çok özellikli olmasını isteyen kişilerin tercihi bu marka olmalıdır. Amerikan markası olan HUAWEİ son serisinde gönülleri fethetmeyi başarmıştır.

5. LG

LG’ nin en son serisi olan A510 şık tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çeken bir marka haline dönüşmüştür. İşletim sistemi Windows 7 Premium’ dur. Yüksek çözünürlük, ses kalitesi, webcam özelliği ve grafik özelliği ile tercih edilen bir markadır. Piyasa da her fiyata uygun model vardır. Ancak en fazla beğenilen serisi olan A510 piyasa da biraz pahalı satılmaktadır.

6. ASUS

Asus bilgisayar markası Taiwan menşeili’ dir. Özellikle markanın mini laptopları oldukça ilgi görmektedir. Dizüstü bilgisayarlarda karışık işlemleri seven kişilerin en çok tercih ettiği marka ASUS’ tur. Multimedia hayranları için 4 hoparlöre sahip N serisi, hafif, ince yapısı ve eşsiz tasarımı ile ZEENBOOK serisi oldukça ilgi görmektedir.

7. DELL

Bilgisayar piyasasında sağlam, dayanıklı ve güçlü performans sistemine sahip DELL bilgisayar markası yüksek performanslı olarak bilinmektedir. Piyasada fiyatı oldukça uygundur. Sade tasarımı ile aşırıya kaçmayan gözdesidir.

8. HP

ABD’ de 1939 senesinden beri HP markası en eski bilgisayar markasıdır. Kaliteli üretimi ve teknik servisi ile müşteri kitlesi oldukça geniş bir markadır. İşletim sistemine göre yüksek performanslı uygulamalar için yeterli değildir.

9. TOSHIBA

TOSHIBA bilgisayar markası köklü bir markadır. Uygun fiyat seçenekleri ile Satellite C serisi ön plandadır. Hafifliği ve tasarımı ile oldukça popülerdir.

10. MSI

Bu marka ünlü bir markadır. 1986 yılında New Taipei de kurulan Tayvanlı elektronik şirkete ait bilgisayar markasıdır. MSI Dünya genelinde en büyük teknoloji devidir. Üretimleri ile her zaman kullanıcılarını memnun etmeyi ve ihtiyaçlarına yönelik tasarım sunmayı hedeflemiştir. MSI laptop kaliteli harici ile ana kart sistemi ile önde gelmektedir. Dayanıklı, kaliteli ve pahalı bir markadır.

Önceki İçerikInstagram Takipçi Arttırma Yolları
Sonraki İçerikXiaomi Simge Boyutu Değiştirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz