Televizyon

Ada Masalı Oyuncuları – Ada Masalı 2021

0
Please log in or register to do it.

Ada Masalı oyuncuları kimler çok merak ediliyor. Bu yazımızda sizlere Ada Masalı dizisinin oyuncularını derledik. İşte Ada Masalı dizisi hakkında tüm bilgiler.

İzleyicileri ekrana bağlayacak olan Ada Masalı dizisi kadrosunda birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. Bir yaz dizisi olarak ekranlara gelece olan Ada Masalı, masalsı bir aşk hikâyesi ile seyircileri ile buluşmak için gün saymakta. İzmir’de çekimi yapılan dizinin oyuncuları merak konusu oldu. İşte Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosu ve daha fazlası yazımızın devamında…

 

Ada Masalı Ne Zaman ve Hangi Kanalda Çıkacak?

Adından da anlaşıldığı gibi adada geçen masalsı bir aşk hikâyesi sunacak olan ve başrollerini Ayça Ayşin TURAN ve Alp Navruz’un paylaştığı Ada Masalı, 15 Haziran Salı gününden itibaren her Salı akşamı saat 20:00’ de Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Ada Masalı Nerede Çekiliyor Ve Konusu Ne?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Ada Masalı’nın çekimleri İzmir’de devam etmektedir. Yaz dizisi olan bu dizinin konusu adada geçen bir aşk hikâyesidir. İki zıt karakter arasında başlayan aşkı anlatan romantik bir dizi olarak seyirciler ile buluşacak.

Ada Masalı Oyuncuları

 İzleyicilerin heyecanla beklediği Ada Masalı’nın kadrosu merak konusu oldu. İşte Ayça Ayşin TURAN ve Alp Navruz’un başrolünü paylaştığı bu dizinin mükemmel kadrosu;

Rüyada Yılan Görmek - Rüya Tabirleri 2021
Soğuk Kahve Yapımı - Soğuk Kahve Nasıl Yapılır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir