Burç

9 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

İçeriği Oyla!

9 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. İşte 9 Haziran burç yorumları

 

İçerikler

Günlük Burç Yorumları – 9 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu

Ev hayatınızda bazı değişiklikler olabilir. Para konusunda hem iyi hem de zor bir günden geçirecek olabilirsiniz. Ani gelişmeler olabilir. Ailenizden, yakın çevrenizden destek görebilirsiniz.

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu

Bugünaldığınız görevler başarı ile sonuçlanacaktır. Karşılaştığınız olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmanızı tavsiye ederim. Durduk yerde kendinizi zora koyacak konuşmalar ve durumlar içinde kalmamaya bakın.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu

Bugün sizin gününüz başarılı ve ışığınızın parladığı bir gün olacak. Önem verdiğiniz kişilerden takdir görebilirsiniz. Yapmak istediğiniz tasarruf için başarılı bir gün.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Sizi uzun bir süredir rahatsız eden bir sorunlarla vedalaşma vakti geldi. Beklemediğiniz bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. İş ve öğrenim hayatınızla ilgili kötü hislerin düşüncelerinizi çarpıtmasına izin vermemelisiniz.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu

Bugün sürpriz haberlere hazır olun. Ortaklık veya birlikte iş yaptığınız insanlar sizi şaşırtabilir. Sakin olun, gülümseyin.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Ani, fevri hareketlerden uzak kalmanız gereken bir gün. Bu tip davranışlarla karşılaşırsanız olabildiğince tarafsız ve sakin kalmaya gayret edin. Yaptığınız planlar üzerine bir süre daha düşünmekte fayda var. Aşk hayatınızda hissettiğiniz monotonluk için harekete geçmelisiniz.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu

Devlet kurum ve kuruluşlarıyla ilgili güzel haberler bekliyorsanız gelebilir. Ve fakat çalışma koşullarında hayal kırıklığı görünebilir. Bugün yediğiniz şeylerde daha dikkatli olmalısınız. Bazı düşüncelerinizin sizde saklı kalması daha iyi olacaktır.

 

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu

İstemediğiniz yerlere davet edilebilirsiniz. Bugün başlayacağınız şeylerde başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Ruh halinizde iyileşmeler görülebilir. Biraz pozitif olmak size iyi gelecek.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Aşk ilişkileri ile ilgili enteresan gelişmeler bir anda kapınızı çalabilir. Aldığınız yeni kararları sürdürmek sandığınız kadar zor olmayacaktır. Umutlu olun!

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu

Sizin için tempolu bir gün olacak. Yakın çevrenize bugün daha dikkatli davranmanızda fayda var özellikle sosyal alanda bazı iletişim kazaları söz konusu olabilir.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu

Aile içinde gerginliklere dikkat etmenizde fayda var. Özellikle aile büyüklerinizle iyi anlaşmaya bakın. Ev, taşınma işleri varsa zor bir gün. .Yüksek harcamalar yaptığınız bir gün olabilir.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle güzel bir gün geçirmeniz olası ve fakat, konuşmalardan olmadık çıkarımlar yapıp üzmeyin kendinizi. Maddi durumunuzla ilgili daha tedbirli olmak faydalı olacaktır.

 

Bu yazımızda 9 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu