Burç

28 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

28 Haziran 2021 tarihinde burçları neler bekliyor?

İçeriği Oyla!

28 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. 28 Haziran günlük burç yorumları. İşte 28 Haziran burç yorumları

Günlük Burç Yorumları – 28 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu

Bugün gelecek planların ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Sosyal konular gündeminde olabilir. Gün içinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin.

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu

Farklı konulardaki görüşlerini çevrendeki insanlarla paylaşmak isteyebilirsin. Gelecek ile ilgili plan ve hedeflerini savunmak zorunda kalabilirsin. Yakın dostlarının sana destek vermesini isteyebilirsin.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu

Bugün kendine daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Keyif aldığın konularla ilgilenebilirsin. Sorumlu olduğun konularda kararlar alman gerekebilir.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

 

Bazı konularda tercih yapmak zorunda kalabilirsin. Özel hayatındaki insan ile ailen arasında kalabilirsin. Bu durumdan kurtulman yine sana bağlı. Olayları akışına bırakmanda fayda var.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu

Yeni başladığın işlerde elinde olmayan sebepler nedeniyle sorunlar yaşayabilirsin. Bilmediğin bazı konularda gizli kalan şeyler ortaya çıkabilir.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Gelecek ile ilgili planlarını hayata geçirebilirsin. Özel hayatında beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Finansal konularda problemlerin büyümeden önlemlerini almalısın.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

 

Aşk hayatında bazı belirsizlikler yaşayabilirsin. Görüştüğün kişilerle aranda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Ticari konulara özen göstermende yarar var.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu

Bugün yaşayacağın gecikmeler önemli işlerinin aksamasına neden olabilir. Dikkatli davranmanda fayda var. Her şeyin sorumluluğunu tek başına taşıyamazsın. Arkadaşlarından yükünü hafifletecek yardımlar isteyebilirsin.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Bugün elinde olmayan nedenlerden doyalı kendini keyifsiz hissedebilirsin. İlişkilerindeki bazı gelişmeler seni tatmin etmeyebilir. Ani değişikliklerden etkilenebilirsin.

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu

Gelir ve harcama hesaplarını düzgün yapmalısın. Bu dönem aşırı tutumlu olmana neden olabilir. Kazandığınız her kuruşun kıymetini bilin.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu

İş hayatında yaşayacağın bazı sorunlar iş arkadaşlarınla aranda olumsuz hava oluşturabilir. Özel hayatında partnerinle bazı sorunlar yaşayabilirsin.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Partnerine fazla zaman tanıdığını düşünüyorsun ancak onsuz da yapamayacağına dair bir his var içinde. Bu hissin seni çıkmaza sokmasına izin vermemelisin.

 

Bu yazımızda 28 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu