Ana Sayfa Burç 15 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

15 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

137
0
15 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları
15 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

15 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. 15 Haziran günlük burç yorumları. İşte 15 Haziran burç yorumları

Günlük Burç Yorumları – 15 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu
Koç Burcu

Bugün işyerinde idari becerilerinizi konuşturmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızdan alacağınız fikirleri birleştirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun özgüveniniz üzerinde de olumlu bir etkisi olacak. Arkadaşlarınız ayrıca, farklı kişilikleri bir araya getirebildiğinizden sizin yanınızda kendilerini rahat hissedecekler. Kendinizi formda hissettiğiniz için şimdi başkalarının sağlığıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Ama unutmayın; sizin de sağlıksız alışkanlıklarınız var ve onların da üzerinde çalışmanız gerekecek. Yeni projeler yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. Doğru adımlar atarsanız başarıya ulaşmanız hiç de zor olmayacaktır.

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Ruh ve beden sağlığınız bundan daha iyi olamazdı. Bu anı ziyan etmeyin; fikirlerinizi ele alın ve hayata geçirmeye başlayın. Aynı hedefleri paylaşan ve takım olarak ilerleyebilecek olan destekçiler kazanacaksınız. Bu sayede bugün özellikle verimli çalışabilecek ve hedeflerinize nihayet yaklaşmanızı sağlayacak büyük adımlar atabileceksiniz. Zamanında değerlendiremediğiniz bazı fırsatlar aklınıza gelebilir ve bu yüzden kendinize kızabilirsiniz. Ancak geçmiş geçmişte kaldı. Şimdi önünüze bakma zamanı.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu
İkizler Burcu

Kararlısınız ve nihayet uzun süredir içinizden arzu ettiğiniz şeyleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken cesareti toplayabilirseniz başarı sizin olacak. Bu sayede uzun vadede hayatınızı daha olumlu şekillendirebileceksiniz. En yakınınızdaki kişiler size destek verecek, ama hedefinizden sapmayın ve kararlı olun. Yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilir ve hayrete düşebilirsiniz. Duyduklarınızı şu an için saklamak herkes için daha doğru olacaktır.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Kararlısınız ve nihayet uzun süredir içinizden arzu ettiğiniz şeyleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken cesareti toplayabilirseniz başarı sizin olacak. Bu sayede uzun vadede hayatınızı daha olumlu şekillendirebileceksiniz. En yakınınızdaki kişiler size destek verecek, ama hedefinizden sapmayın ve kararlı olun. Yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekleri öğrenebilir ve hayrete düşebilirsiniz. Duyduklarınızı şu an için saklamak herkes için daha doğru olacaktır.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Bugün size birçok soru sorulacak. Sık sık size danışarak tavsiyenizi isteyecekler ve hassas konularda dengeyi korumanız gerekecek. Ancak size duyulan bu güven sizi şımartmasın. Yoksa çevrenizdekilerle aranızdaki bu açık iletişimi hızla bencil amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkileme gücünüzü başkalarına yardım etmek için kullanın. Bu sayede çevrenizden birinin kalbini kazanabilirsiniz. Kariyerinizin çok durağan ilerlediğini düşünüyorsanız, yeni iş tekliflerine hazır olun. Şu sıralar yeni teklifler alabilir, öz güveninizi tazeleyebilirsiniz.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu
Başak Burcu

Sizi uğraştıracak bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Birileri sizin aleyhinize hareket ediyor veya sırf varlığıyla bile sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama siz karşılık vermediğiniz sürece, bu gibi anlık engeller hayatınızı ne derece etkileyebilir? Her zaman dikkat ettiğiniz beslenme alışkanlıklarınız bu dönemde biraz bozulmuş olabilir. Sağlıklı yaşam için yeniden adım atabileceğiniz bir gün.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu

Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa, bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi, insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular, ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz, ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız. Bekar Teraziler; girdiğiniz bir ortamda yeni biriyle tanışabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye bir şan verin. Bir bakmışsınız yeni bir aşka yelken açmışsınız!

.

 

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmek isteyebilir, kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.. Planlarınızı iyi yapın ve kendinizi iyi hissetmek için gereken adımı atın.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu
Yay Burcu

Enerjiniz şu sıralar dışarıya doğru patlama eğiliminde olduğundan, bunun yerine enerjinizi içinize yönlendirmeyi deneyin. Öfke krizlerinden, sözlü saldırılardan veya fiziksel şiddete bile varabilecek kavgalardan mümkün olduğunca kaçının, çünkü bunların size hiçbir faydası olmayacak. Gücünüzü içinize doğru yönlendirmeyi başarabilirseniz, kişisel gelişiminizde ve anlayışınızda ileriye doğru büyük bir adım atabileceksiniz. Geçmişte yaşadığınız maddi-manevi tüm sorunları artık geride bırakmalısınız. Kendinize inancınızı güçlendirin ve yeniden başlayın.

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.İnsanların hayatınıza gereğinden fazla müdahale ettiğini düşünüyorsanız, buna bir dur deme zamanı geldi. Sınırlarınızı iyi belirleyin ve kendinizi koruyun.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu
Kova Burcu

Yeni yakaladığınız enerji ve şevkinizle, sizi heyecan verici ve unutulmaz deneyimlere taşıyabilecek farklı fırsatları keşfetmeye başlamanın tam zamanı! Yalnız, birbirinden çok farklı projelere dalıp kendinizi fazla yıpratmamaya dikkat edin. Aksi takdirde, yükümlülüğünüz haline gelmiş bir sürü yarım işlerle karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacak. Geçmişte yaşadığınız ilişkilerinizle ilgili bugün bazı kafa karışıklıkları yaşayabilir, “Keşke böyle yapsaydım” diyerek pişmanlık duyabilirsiniz.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu
Balık Burcu

Bugün pek fazla iş başaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın. Partneriniz ile finansal konularda bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Karşınızdakini yargılamak yerine davranışlarının altındakini nedeni anlamaya çalışın.

 

Bu yazımızda 15 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerik14 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları
Sonraki İçerikLGS Sınav Sonuçları – LGS Nedir 2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz