Ana Sayfa Burç 14 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

14 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

188
0
14 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları
14 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

14 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. 14 Haziran günlük burç yorumları. İşte 14 Haziran burç yorumları

Günlük Burç Yorumları – 14 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu
Koç Burcu

Ortaklı işlerinizde ilerlemek için politik davranış sergilemek size kazanç sağlayacaktır. Bugün kendinizi kandırma potansiyeliniz hayli yüksek, gerçekleri bambaşka bir perspektiften görme şansını iyi kullanmanız da fayda var.

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Bugün duygularınızı tanımlamakta güçlük çekebilirsiniz. Çok daha kendinizi dinlediğiniz bir günden geçecek olabilirsiniz. Evham yapmanın hiç zamanı değil. Maddi anlamda enteresan gelişmeler olabilir.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu
İkizler Burcu

Çevrenize yansıttığınız sert ve ani tepkiler sizi zor duruma sokabilir ve süreci kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Karsızlık yaşayacağınız bir günden geçecek olabilirsiniz. O nedenle önünüzden geçecek olan fırsatları iyi değerlendirin bu aralar.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Bugün karamsar bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Çalışma hayatında duygusal davranışlar içinde olmak sizi halsiz bırakabilir. Özellikle yurtdışı veya eğitim alanında hoş, güzel haberler, gelişmeler olabilir o nedenle bunu değerlendirmeniz sizin için iyi duruyor.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Kendinize öfkelenmek yerine olan biteni sevgi içinde kabul etmeyi deneyin. Tanıtım, reklam, kendinizi parlatmanız için bugün gökyüzü pek müsait. Bu konuda yakın çevrenizden destek almanız sizin için iyi olacaktır.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu
Başak Burcu

Finansal konularla ilgili gündeminiz yoğun olabilir. Eğer gayrimenkul yatırımınız varsa onu yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Eşinizle, sevgilinizle polemiğe girmeden bugün konuşarak iş çözmeniz mümkün. Bekar başaklar için evlilik adımı gelebilir. İyi düşünün.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu

Artık geçmişi geride bırakmalısınız. Hayata ve hayallere sıkı sıkı tutunmalı ve sevgi için mücadele etmelisiniz. Evlilik, ortaklık gibi konular sizin içinde bugün hoş gelişmelere açık duruyor. Olmadık birilerinin dediklerine hareket etmediğiniz sürece sorun yok.

 

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Sorumluluklarınızdan kaçmak istemeniz ilerde daha fazla yorgunluk yaşamanıza neden olabilir. Sağlığınızda ve iş ortamında güzel gelişmeler olabilir. Kendinize biraz daha özen göstermeniz için ideal bir gün. Yapın güzel bir şeyler kendinize.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu
Yay Burcu

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün diyebiliriz. Güne pozitif başlayarak enerjinizi çevrenize de bulaştırabilirsiniz. Aşk konusunda dolu dizgin bir gün. Gökyüzü bu konuda sizi destekler nitelikte. Sevgiliniz yoksa biraz sağınıza, solunuza bakının derim.

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Aileniz için kendinizden ödün vermek sizi eksiltmez, buzları eritmek için harekete geçin. Hep para konusunda aman dikkat dedim sizin için. Bugün artık dalından meyveleri toplama günü, bu aralar atacağınız adımlar olumlu duruyor.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu
Kova Burcu

İletişiminizde gergin diyaloglar kurmak yerine yapıcı ve onarıcı cümleler kurmak size uzun vadede kazanım sağlayacaktır. Yakın çevrenizle para konuşmadığınız sürece güzel bir gün geçirmeniz mümkün. Ve fakat işinizde gelen fırsatları bugün değerlendirin derim.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu
Balık Burcu

Bugün can sıkıntınızı giderebilmek adına kendinizi alışverişe verebilirsiniz. Bugün duyduklarınızın ne kadar gerçek olduğunu sorgulayın. Çok daha şanslı bir gün. Bugünü kendiniz için yeni adımlar atmak için kullanın.

 

Bu yazımızda 14 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikRüyada Yılan Görmek – Rüya Tabirleri 2021
Sonraki İçerik15 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz