Ana Sayfa Burç 13 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

13 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

265
0
13 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları
13 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

13 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. 13 Haziran günlük burç yorumları. İşte 13 Haziran burç yorumları

Günlük Burç Yorumları – 13 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu
Koç Burcu

Kendinizi oldukça hassas hissettiğiniz bir gün olabilir. Üzerinizde ki sıkışmışlık hissi hareket alanınızın kısıtlanmasına neden olabilir. Bugün sizden yaşça ve konum olarak da büyüklerden uzak durmaya bakın. Durduk yerde en iyi ihtimalle angarya yüklenebilir üstünüze. İletişime dikkat!

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Kendinizi nispeten daha şanslı hissedeceğiniz bir günden geçiyor olabilirsiniz. Para merkezli işlere daha çok zaman ayırmanızda bugün fayda var. Yakın çevrenizi çok sahiplenmeniz onlara karşı fazla ödün vermenize sebep oluyor olabilir.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu
İkizler Burcu

Bugün kazançlı bir gün olabilir sizin için. Elinize geçen parayı gereksiz alışverişlerde harcamamaya gayret edin. Planlı olmaya gayret edin. Finansal konularınızla ilgili olayları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gelir gider dengenizi iyi kontrol etmelisiniz.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Bugün aşk konuları sizi hareketlendirebilir. Cesaretinizi toplayıp karşı tarafa duygularınızı açıklayabilir ve hislerinize karşılık alabilirsiniz. Eşinizle, ortağınızla veya sevgilinizle bir anda sürtüşme, münakaşa noktasına gelebilirsiniz mümkün oldukça sakin ve serin kanlı olmaya gayret etmeye çalışın.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Bazı olayları içinizde gereksiz büyütüyor olabilirsiniz. Takılıp, içinizde büyüttüğünüz konuları çevrenizdekilerle paylaşmak size iyi gelebilir. Eşinizin parası veya ortak bütçeye sahip olduğunuz bir durum varsa bu konuda yanlış bilgilenmeniz ve hareket etmeniz olası o nedenle sakin olun, kazanın.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu
Başak Burcu

Yeni bir ortama girebilir ve yeni insanlarla arkadaşlık kurabilirsiniz. Sevecen yapınız sayesinde girdiğiniz her ortama hemen uyum sağlarsınız. Bugün her konuda tutkulu ve cesur yürek bir günden geçiyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun kendinizi kandırmadığınız sürece bugünü iyi geçirmeniz mümkün.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu

Çalışma ortamınızı fazlaca sahipleniyor oluşunuz sizi biraz yoruyor olabilir. Aynı sahiplenmeyi i̇ş verenden beklemek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendinizi çalışmaya hazır, iş bitirir hissetmeyebilirsiniz. Eğer mümkünse kendinizi daha sakin, kendinizle baş başa kalabileceğiniz alanlara atın.

 

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Bu aralar kendinizi sıkışmış gibi hissedebilir herkesten hatta kendinizden bile uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Uzak bir yerden, hoş haberler almanız olası ve fakat aynı zamanda da size bir sorumluluk yüklenebilir. O nedenle çok fazla vaatkâr olmayı.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu
Yay Burcu

Gereksiz harcamalar sizleri ileri de maddi sıkıntılara sürükleyebilir ve stresli zamanlar geçirmenize neden olabilir. Aile içinde bir kıvılcım bugün patırtı gümbürtü kopmasına neden olabilir. Kendinizi biraz olaylardan insanlardan uzak tutmanızda fayda var.

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

İkili ilişkiler konusunda gereksiz bir korku içinde olabilirsiniz. Ama korkuyor olmanız denemekten vazgeçmeniz anlamına gelmiyor. Bugün her konuda seçenekler açılabilir ve kararsız kalabilirsiniz. Hemen karar vermeniz gerekiyorsa maddi yönde az kayıplı olanı seçmenizi öneririz.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu
Kova Burcu

Bugün övgü dolu sözler duymak isteyebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gerçeklik ayarını biraz fazla kaçırabilirsiniz. Maddi konularda hoş gelişmeler yaşamanız olası. Önceden başlamış ve sürüncemede kalmış işlere bir el atın derim. Maddi konuda bir şeyler çıkabilir.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu
Balık Burcu

Sanatsal yeteneğiniz sizleri estetik kaygısı olan eserler üretmenize vesile olabilir. Aşk konuları, ilişki hakkında gelişmeler bugün önünüze dökülebilir. Bugünü daha kişisel bir noktadan yaşayacakmışsınız gibi görünmekte. Keyfini çıkarın.

 

Bu yazımızda 13 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikÇıkmış Ehliyet Sınav Soruları – 2023
Sonraki İçerikSoğuk Kahve Yapımı – Soğuk Kahve Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz