Burç

12 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

İçeriği Oyla!

12 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. 12 Haziran günlük burç yorumları. İşte 12 Haziran burç yorumları

İçerikler

Günlük Burç Yorumları – 12 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu

Bazı gerçekler sizi oldukça şaşırtabilir nasıl bir tutum sergileyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Kendinizi manipüle etmeyin. Gizli kalmış bazı konular gün ışığına çıkabilir ve bu duruma tahammül etmek sizi biraz zorlayabilir.

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu

Alınganlık seviyeniz bugün biraz fazla olabilir. Çevrenizde gerçekleşen konuşmaları üzerinize alabilirsiniz. Hedeflerinizi değiştirebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu

Yorgunluğunuz sabırsız yapınız ile bir araya gelince ruhunuzun sıkıştığını düşünebilirsiniz. Yakın çevrenizden birinin gerçek yüzünü görebilir ve hiç ummadığınız yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Öfkeli hareket etmek sonradan pişman olacağınız olayların yaşanmasına sebep olabilir. Bugün yaşayabileceğiniz bir krizi lehinize çevirerek güzel bir sonuç elde edebilirsiniz.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu

Akrabalarınızdan övgü dolu sözler duymanız sizlerin güven duygusunu tazeleyebilir. Özel yaşamınızla ilgili kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Ortaklı işlerinizde sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Profesyonel davranmayı öğrenmelisiniz. Bugün beklediğiniz bir haberle ilgili olumlu bir dönüş alabilirsiniz.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda partnerinizden beklentilerinizi sorguluyor olabilirsiniz.

 

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu

Boş vakitlerinizi değerlendirebilmek adına kendinize yeni bir hobi edinmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz adına üstleneceğiniz yeni ve önemli görevler sizi biraz endişelendirebilir.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Yaşanılanlar ile ilgili düşünceleriniz aileniz ile örtüşmeyebilir ve bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bugün sizi zorlayan birtakım durumlar olabilir. Kendinizi mutlu etmek için elinizden geleni yapmalısınız.

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu

Eğitim ve öğretim konusunda bazı eksiklikler yaşıyor olabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkideki sorunlar tekrar gündeme gelebilir. İlişkilerinizi gözden geçirmek için güzel bir gündesiniz.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu

Anlatmak istediklerinizi doğru ifade edememeniz yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Kendinizi net bir şekilde ifade etmek için ekstra özen göstermelisiniz. Yakın çevreniz vasıtasıyla tanıştığınız kişilerden yeni teklifler alabilirsiniz. Ancak hemen karar vermemelisiniz.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Hayatınızda sevmek ve sevilmek istediğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Sevginin gücü sizi yeni heyecanlara sürükleyebilir. Eski bir arkadaşınızla ilgili yeni bir haber gelebilir ve duygusal olarak kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.

 

Bu yazımızda 12 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu