Burç

11 Haziran Burç Yorumları – 2021 Burç Yorumları

İçeriği Oyla!

11 Haziran burç yorumları ile burcunuz için yapılan yorumları okuyabilirsiniz. 11 Haziran günlük burç yorumları. İşte 11 Haziran burç yorumları

İçerikler

Günlük Burç Yorumları – 11 Haziran Burç Yorumları

 AZEM Bilişim sponsorluğu ile günlük burç yorumlarınızı keyifle okuyabilirsiniz!

 

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu

Elinizde olmayan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Planlarınızın aksamasına neden olacak olaylar yoğunluğunuza yoğunluk katacaktır. Eş ve ortaklık ilişkilerinizde konuşulması gereken bazı konuların açığa çıkması yaşamınızda bazı duygusal krizlerin oluşmasına neden olabilir.

 

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa Burcu

Partnerinizden beklentileriniz yüksek olabilir. Bugün duygularınızı açıklarken isteklerinizi dile getireceksiniz. Kariyerinizle ilgili konularda geçmişte yapmanız gereken şeyleri ertelemeniz birtakım sorunları oluşturmuş olabilir.

 

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu

Çalışma alanınızda zihninizi toparlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Kendinizi ait hissetmediğiniz yer de zaman geçirmek istemeyebilirsiniz. Bugün yaşadığınız bir olay karşısında gösterdiğiniz tavır size güven duyulmasını sağlayabilir.

 

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu

Yeni bir plan içerisine dâhil edilebilirsiniz. Hayatınızı kadersel olarak değiştirme eğiliminde olan olay sizleri yeni bir serüvene çıkaracaktır. İlişkilerle ilgili ani yön değişikliği içinde olabilirsiniz. Bu değişimle beraber yeni kararlar alabilir ve yaşamınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

 

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Burcu

Yeni bir başarıya imza atıyorsunuz. Sorumluluğu üzerinize aldığınız her konunun üstesinden gelecek güce sahipsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz emeklerin karşılığını görebileceğiniz bir dönem başlıyor.

 

Başak (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu

Verimli çalışmak için yine kendinizden ödün vereceğiniz bir gün olacaktır. Fiziki yorgunluğunuz sağlık sorunlarınızı artırabilir. Sevgiye karşı yaklaşımınızda beklentileriniz artıyor olabilir. Belki de özlemleriniz artıyor.

 

Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Çalışma alanınızda kendinizi yeniden tasarlamak ve gücünüzü göstermek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız bazı olaylar sizi gerçekleri öğrenme konusunda cesaretlendirebilir. Yanılgılara açık olan bugün temkinli olmanızda fayda var.

 

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu

İkili ilişkileriniz sayesinde farkındalığınız artıyor. Kişisel aydınlanma yaşamanız sizleri yeni bir dönüşüme taşıyacaktır. Bazı gerçeklerle yüzleşebilir ve bugün dost ve düşmanlarınızı ayırt edebilirsiniz.

 

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu

Komşularınız ile özel alan konusunda tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Sınır ihlali yaşanması sizleri öfkelendirecektir. Kontrolünüz dışında gelişen bazı durumlar olabilir. Bunun üzerine sert tepki verebilir ve karşı tarafa sınırınızı koyabilirsiniz.

 

Oğlak (22 Arlık – 22 Ocak)

Oğlak Burcu

Karar değişikliğine gidiyorsunuz. Çalışma alanınızı değiştirmek istemeniz çevreniz kadar sizler için de sürpriz olacaktır. Bugün sizin dışınızda gelişen olaylara karışmamayı özen gösterin.

 

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova Burcu

Finansal konularınızda iyileşmeler olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz ödeme gerçekleşirken, maddi olarak rahatlamanızı sağlayacaktır. Yaşamınızda yeniliklere yelken açmak isteyebilir ve karşınıza çıkan teklifleri değerlendirebilirsiniz.

 

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu

Duygularınızı saklamak için büyük çaba harcayacaksınız. Her halinizden üzüntülü olduğunuz anlaşırken paylaşmama konusunda kararınız sizleri daha fazla yıpratabilir. Eğitim planları ile ilgili konular bugünkü gündeminizi oluşturabilir.

 

Bu yazımızda 11 haziran burç yorumlarını sizlerle paylaştık. Tüm burç yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu